Türkiye'nin Sesi Medya

1 hafta arayla kahreden 2 ölüm! 7 aylık hamile kadın önce bebeğini kaybetti, sonra kendisi öldü

1 hafta arayla kahreden 2 ölüm! 7 aylık hamile kadın önce bebeğini kaybetti, sonra kendisi öldü
01 Haziran 2021 - 20:28

Aydın’ın Söke ilçesinde ikamet eden 7 aylık hamile Keziban Arslan, koronavirüse yakalandığını öğrendikten sonra 20 gün evde tedavi gördü. Arslan durumunun ağırlaşmasının ardından önce karnındaki bebeği kaybetti, 1 hafta sonra da kendisi vefat etti. Talihsiz kadın ve bebeğinin ölümü büyük üzüntü yarattı.

Aydın’ın Söke ilçesine bağlı Doğanbey Mahallesi’nde yaşayan 7 aylık hamile Keziban Arslan’ın (35) başına gelenler, duyanları büyük üzüntüye uğrattı. Talihsiz kadının, 1 hafta içerisinde önce bebeğini kahretmesi, daha sonra da kendisinin vefat etmesi, ailesini büyük yıkıma uğrattı.

AĞIRLAŞINCA ENTÜBE EDİLDİ

1 çocuğu bulunan ve 2. çocuğuna hamile Arslan, 20 gün önce rahatsızlanmasının ardından Covid-19 testi yaptırdı. Test sonucu pozitif çıkan Arslan, evde tedavi görmeye başladı. Durumu ağırlaşan Keziban Arslan, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılarak entübe edildi. Yaklaşık 20 gün tedavi gören Keziban Arslan, geçen hafta karnındaki 7 aylık bebeğini kaybetti. Dün durumu daha da ağırlaşan Arslan, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

EŞİ DE YAKALANIP İYİLEŞTİ

Keziban Arslan’ın cenazesi getirildiği memleketi Söke’nin Doğanbey Mahallesi’nde koronavirüs tedbirleri kapsamında gerekli önlemler alınarak toprağa verildi.

Koronaya yenik düşen Keziban Arslan’ın eşi Demir Arslan’ın da koronaya yakalandığı, hastalığı yenerek sağlığına kavuştuğu bilgisine ulaşıldı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Bahattin Albayrak

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum