Türkiye'nin Sesi Medya

Kahvehane, çay bahçesi, halı saha, spor salonu gibi işletmeler pazar hariç faaliyetlerine devam edebilecek

Kahvehane, çay bahçesi, halı saha, spor salonu gibi işletmeler pazar hariç faaliyetlerine devam edebilecek
31 Mayıs 2021 - 21:25

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından merakla beklenen normalleşme adımlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, vaka ve vefat sayılarının düşmesinin ardından 1 Haziran’dan itibaren kahvehane, çay bahçesi, lunapark, spor salonu ve lunapark gibi işletmelerin sabah saat 07.00’dan itibaren akşam saat 21.00’a kadar hizmet vereceğini açıkladı.

SABAH 07.00 VE AKŞAM 21.00 ARASINDA HİZMET VERECEKLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kahvehane, kafe, çay bahçesi, lunapark ve spor salonu gibi işletmeler, yarından itibaren sabah 07. 00 ile akşam 21.00 arasında çalışacaktır” dedi.

İŞTE NORMALLEŞME KARARLARI

Haziran boyunca sokağa çıkma kısıtlaması hafta içi ve cumartesi günü için akşam 22:00 ile sabah 05:00 arasında devam edecek. Bu sınırlama, cumartesi 22.00 ile pazartesi 05.00 arasında yani pazar gününü tam kapsayacak şekilde uygulanacak.Son Dakika: Üniversiteler, 13 Eylül itibariyle akademik takvimini uygulayacakSon Dakika: Okullarda yüz yüze eğitim 1 Haziran’dan itibaren başlıyorSon Dakika: Nikah ve düğün törenleri 1 Haziran itibaren yapılabilecekSon Dakika: Yeme-içme yerleri, 07.00-21.00 saatleri arasında belirlenen kurallara göre masaya servis yapabilecekSon Dakika: Normalleşme takviminin detayları belli oldu! İşte 7 maddede yeni dönem

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum