Türkiye'nin Sesi Medya

Sel sularından kurtulmak için tutunduğu direkte elektrik akımına kapılan genç futbolcu yaşam savaşını kaybetti

Sel sularından kurtulmak için tutunduğu direkte elektrik akımına kapılan genç futbolcu yaşam savaşını kaybetti
15 Temmuz 2021 - 0:59

Edirne’de kuvvetli yağışın ardından meydana gelen selde, sulara kapılan ve kurtulmak amacıyla tutunduğu doğalgaz borusundan elektrik akımına kapılarak ağır yaralı hastaneye kaldırılan genç futbolcu Azad Yapsıklı, 12 günlük yaşam savaşının ardından hayatını kaybetti.

2 Temmuz’da etkili olan kuvvetli yağışın ardından Edirne‘de vatandaşlar zor anlar yaşadı. Tedbirini alan vatandaşlar sel sularından kurtulurken, 14 yaşındaki futbolcu Azad Yapsıklı diğerleri kadar şanslı olamadı.

12 GÜN YAŞAM MÜCADELESİ VERDİ

Kuvvetli yağışın ardından kapıldığı sel sularından kurtulmak için, tutunduğu doğalgaz borusundan, elektrik akımına kapılan ve ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede tedaviye alınan Azad Yapsıklı, 12 günlük yaşam mücadelesini kaybetti. Kentte amatör futbol kulüplerinden Fatih Spor’da top oynayan Azad Yapsıklı’nın ölümü yakınlarını ve sporseverleri yasa boğdu.

SPORSEVERLERİ YASA BOĞDU

Fatih Spor’da top oynayan Azad Yapsıklı’nın ölümü yakınlarını ve sporseverleri yasa boğdu. Azad Yapsıklı’nın öldüğü haberini, binlerce kişi sosyal medya hesapları üzerinden taziye mesajları paylaşıldı. Yapsıklı’nın cenazesi yarın toprağa verileceği öğrenildi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Ali Can Zeray