Türkiye'nin Sesi Medya

Soylu, 1904’te Kudüs’te bulunan Türk askerini paylaşıp “Olduğun yerde huzur” notunu düştü

Soylu, 1904’te Kudüs’te bulunan Türk askerini paylaşıp “Olduğun yerde huzur” notunu düştü
10 Mayıs 2021 - 20:56

İsrail polisinin Mescid-i Aksa’da Müslümanlara yönelik saldırıları devam ederken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Soylu, 1904 yılında çekilmiş Kudüs-ü Şerif Sancağı’nda görevli Türk Jandarması’nın fotoğrafını paylaşarak, “Olduğu yerde huzur” dedi.

İsrail polisinin Kudüs’ün doğusundaki Eski Şehir bölgesindeki Mescid-i Aksa’nın işgaline karşı direnen Filistinlilere yönelik insanlık dışı muameleleri devam ederken, söz konusu olaylara Türkiye‘den de çok sayıda tepki gelmeye devam ediyor.

SOYLU’DAN KUDÜS PAYLAŞIMI

Sosyal medyada çok sayıda Türk vatandaşı, Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa’da İsrail tarafından yapılan uygulamaları sert bir dille eleştirirken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘dan da Kudüs’le ilgili bir paylaşım geldi.

“OLDUĞU YERDE HUZUR”

Bakan Soylu, Twitter hesabı üzerinden 1904 yılına ait Kudüs-ü Şerif Sancağı’nda görevli Türk Jandarması’nın fotoğrafını paylaşarak üzerine, “Olduğu yerde huzur” notunu düştü. Bakan Soylu’nun paylaşımına sosyal medya kullanıcıları tarafından çok sayıda yorum geldi.

İşte Soylu’nun o paylaşımı:

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum