Türkiye'nin Sesi Medya

Cumhurbaşkanlığı 2.Uluslararası Yat Yarışları’nın rotası ve takvimi düzenlenen basın toplantısında açıklandı

Cumhurbaşkanlığı 2.Uluslararası Yat Yarışları’nın rotası ve takvimi düzenlenen basın toplantısında açıklandı
08 Haziran 2021 - 22:46

Cumhurbaşkanlığı 2.Uluslararası Yat Yarışları’nın rotası ve takvimi düzenlenen basın toplantısında açıklandıCumhurbaşkanlığı himayelerinde ilki geçtiğimiz yıl İstanbul’da düzenlenen ve dünyanın en prestijli yelken organizasyonları arasında yer alma yolunda emin adımlarla ilerleyen Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları’nın 2021 takvimi ve rotası belli oldu.Cumhurbaşkanlığı himayelerinde; T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Dış İşleri

Bakanlığı ve T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın katkılarıyla İstanbul Valiliği ve Muğla Valiliği işbirliğinde, İstanbul Açık Deniz Yat Yarış Kulübü tarafından Türkiye Yelken Federasyonu 2021 yılı faaliyet programı kapsamında organize edilen Cumhurbaşkanlığı 2.Uluslararası Yat Yarışları; DHL Express ana sponsorluğunda, iki etap olarak Türkiye’nin marka şehirleri turizm başkenti Muğla ve kıtaların buluşma noktası İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Cumhurbaşkanlığı 2.Uluslararası Yat Yarışları’nın basın toplantısı İstanbul Vali Yardımcı Sn. Şevket Atlı, İstanbul Açık Deniz Yat Yarış Kulübü Başkanı Sn. Ekrem Yemlihaoğlu, DHL Express Türkiye CEO’su Sn. Mustafa Tonguç, Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Doğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Nafiz Karadere, Galataport İstanbul İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Erdem Tavas, Turkuvaz Medya Temsilcisi Sn. Mert Karaman ve Türk Medya Temsilcisi Sn. Mehmet Ayan’ın katılımıyla 08 Haziran Salı günü Galataport İstanbul’da gerçekleşti.