Türkiye'nin Sesi Medya

İletişim Başkanı Fahrettin Altun Yalan haberden bir türlü vazgeçemiyor.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun Yalan haberden bir türlü vazgeçemiyor.
23 Temmuz 2021 - 0:25

İletişim Başkanı Fahrettin Altun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Habertürk yazarı Fatih Altaylı’nın bugünkü köşe yazılarına ilişkin bir kınama açıklamasında bulundu. Yalan haber ve karalamalara yönelik mücadelelerinin sürdüğünü belirten Fahrettin Altun, Habertürk’ün dezenformasyon ve yalan haberden bir türlü vazgeçmediğini ifade etti. Altun ayrıca “Halkımızın doğru haber alma hakkını, genel olarak medyamızın itibarını garanti altına almak için çalışacağız. HABERTÜRKÜ KINIYORUZ!” ifadelerini kullandı.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Habertürk yazarı Fatih Altaylı’nın kaleme aldığı “O görüntüyü yayına kim verdi” ve “Cumhurbaşkanlığı: Canlı yayındı” isimli köşe yazılarına tepki gösterdi.

Altun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Yalan haber, karalama ve dezenformasyon ile mücadelemiz sürüyor. Habertürk, karalama, dezenformasyon ve yalan haberden bir türlü vazgeçmiyor. Halkımızın doğru haber alma hakkını, genel olarak medyamızın itibarını garanti altına almak için çalışacağız. HABERTÜRKÜ KINIYORUZ!” ifadelerini kullandı.

FATİH ALTAYLI’DAN ALGI OPERASYONU

Fatih Altaylı köşe yazısında algı operasyonu yaparak Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı’nın AK Parti teşkilatları ile bayramlaşma mesajına ilişkin video hakkında Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı suçlamıştı. Başkan Erdoğan’ın yakın çevresindeki kişilerin Başkan Erdoğan’ı küçük duruma düşürmeye çalıştığını söyleyen Fatih Altaylı, Erdoğan’ın zayıf gösterilmeye çalışıldığını ifade etmişti.

.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum