Türkiye'nin Sesi Medya

KDZ.EREĞLİ EMNİYETİ POLİS EKİPLERİ HALK İÇİN HUZUR VE GÜVENLİĞİ HİÇ DURMADAN SAĞLIYOR.

KDZ.EREĞLİ EMNİYETİ POLİS EKİPLERİ HALK İÇİN HUZUR VE GÜVENLİĞİ HİÇ DURMADAN SAĞLIYOR.
16 Haziran 2021 - 23:37

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, geniş kapsamlı trafik ve asayiş ve kom ekiplerinin katılımıyla uygulama yapılmaya başlandı.Edinilen bilgiye göre, İlçe Emniyet Müdürlüğünce, başlatılan uygulamada, kentin çeşitli noktalarında ekipler saat 18.00 sularında uygulamaya başladılar.

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğünden de gelen ekip desteği ile başlayan uygulamalarda; araç sürücülerinin ehliyetleri, sürücüler ile araçta bulunan vatandaşların GBT’leri sorgulanıyor, araç ruhsatları denetleniyor, araç içinde ve bagajında aramalar yapılıyor.

Araç kontrollerinde görülen eksiklerin durumuna göre trafik ekiplerince cezai işlem uygulanırken, ‘kusurlu’ olarak sıfatlandırılan sonradan yaptırılan koyu renkteki filmlerde camlardan söktürülüyor.

Bir sürücü Uygulamadan memnun olmadığını söyleyen araç sürücüsü, “Tofaş havlusuna araba bağladılar. Emniyetimize zeval gelmesin. Bedava araba bağlattık. Havludan ceza yedik” dedi.Durdurulan araçlarda sürücülere ehliyet, araç ruhsatı sorulurken, araç içerisinde arama yapıldı. Ekipler tarafından sürücülere üst araması da yapılırken, araç kontrollerinde görülen eksikler üzerine cezai işlem uygulandı.

Durdurulan bir otomobilin ön camında yer alan cam filminin ‘kusurlu’ olarak nitelendirilmesinden dolayı söktürüldü. Denetime takılan 29 AF 067 plakalı Tofaş marka otomobil, trafiğe aykırı olması nedeniyle, polis ekipleri tarafından çağrılan çekici yardımıyla yoldan kaldırıldı.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum