Türkiye'nin Sesi Medya

Maçı stattan seyreden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yıkan skor! Üzüntüsü yüzüne yansıdı

Maçı stattan seyreden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yıkan skor! Üzüntüsü yüzüne yansıdı
16 Haziran 2021 - 23:44

EURO 2020’ye 3-0 İtalya yenilgisiyle başlayan A Milli Takım, Galler’e de 2-0 mağlup olarak sıfır çekti. Maçı tribünden takip eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bitiş düdüğünün ardından yaşadığı büyük üzüntü yüzüne yansıdı.

EURO 2020 A Grubu ikinci maçında A Milli Futbol Takımı, Bakü Olimpiyat Stadyumu’nda Galler ile karşılaştı. Milli Takım, 42. ve 90’ıncı dakikada yediği gollerle Galler’e 2-0 mağlup oldu.

ERDOĞAN MAÇI, ALİYEV VE UEFA BAŞKANI İLE İZLEDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Türkiye’nin Galler ile oynadığı maçı izledi. Azerbaycan’da temaslarda bulunan Erdoğan, A Milli Futbol Takımı’nı Bakü Olimpiyat Stadı’nda oynanan maçta tribünden destekledi. Erdoğan, maçı eşi Emine Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve UEFA Başkanı Aleksander Ceferin ile izledi. Erdoğan’ın maç sırasında kırmızı-beyaz atkı taktığı görüldü.

ÜZÜNTÜSÜ YÜZÜNE YANSIDI

Maçın bitiş düdüğünün ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın üzüntüsü de yüzüne yansıdı.

Türkiye-Galler maçının son dakikalarında ortalık karıştı, iki takımın futbolcuları birbirine girdiMilli Takım gruptan nasıl çıkar? İmkansız gibi ama mucize bizim işimizSon Dakika: Şenol Güneş, Milli Takım’ın 2 maçta sıfır çekmesinde suçu üstlendi

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum