Türkiye'nin Sesi Medya

Son Dakika: Yeme-içme yerleri, 07.00-21.00 saatleri arasında belirlenen kurallara göre masaya servis yapabilecek

Son Dakika: Yeme-içme yerleri, 07.00-21.00 saatleri arasında belirlenen kurallara göre masaya servis yapabilecek
31 Mayıs 2021 - 21:28

Son dakika: Kabine Toplantısı’ndan sonra açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, normalleşme takvimini paylaştı. Buna göre, yeme-içme yerleri 07.00-21.00 saatleri arasında belirlenen kurallara göre masaya servis yapabilecek, saat 24.00’e kadar paket servisini sürdürebilecek. Pazar günü ise yalnızca paket servisle hizmet verilebilecek.

Merakla beklenen Kabine Toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantı sonrası yaptığı konuşmada 1 Haziran’dan itibaren uygulanacak olan normalleşme takvimini paylaştı. Yeme içme-yerlerine yönelik düzenlemelerden bahseden Erdoğan, esnafa müjdeli haberi verdi.

07.00-21.00 ARASI MASAYA SERVİS YAPILABİLECEK

Temmuz ayıyla ilgili düzenlemelerin vaka ve vefat sayısına göre kararlaştırılacağını söyleyen Erdoğan, “Temmuz ayında kısıtlama süreleri vaka ve vefat sayısında değişime göre yeniden belirlenecektir. Restoran, lokanta, kafeterya, pastane gibi yeme içme yerleri sabah 7 ile akşam 21.00’e göre masaya servis yapılabilecek” sözlerine yer verdi.

PAZAR GÜNÜ YALNIZCA PAKET SERVİS

Saat 21.00’e kadar hizmet verebilecek olan restoran ve kafeler, paket servis ile saat 24.00’e kadar devam edebilecek. Pazar günü ise sadece paket servisi verilmeye devam edecek.

Son Dakika: Üniversiteler, 13 Eylül itibariyle akademik takvimini uygulayacakSon Dakika: Okullarda yüz yüze eğitim 1 Haziran’dan itibaren başlıyorSon Dakika: Nikah ve düğün törenleri 1 Haziran itibaren yapılabilecekSon Dakika: Kahvehane, çay bahçesi, halı saha, spor salonu gibi işletmeler pazar hariç faaliyetlerine devam edebilecekSon Dakika: Yeme-içme yerleri, 07.00-21.00 saatleri arasında belirlenen kurallara göre masaya servis yapabilecekSon Dakika: Normalleşme takviminin detayları belli oldu! İşte 7 maddede yeni dönem

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum